menu

SUN SIYAM OLHUVELI MALDIVES ****

od 5 590,- Kč
Maledivy
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní Sun Siyam Olhuveli se nachází uprostřed tropických zahrad na výběžku jižního atolu Malé. Nabízí ostrovní ubytování se 2 nekonečnými bazény, bílé písčité pláže, 4 restaurace, 3 bary a potápěčskou školu s certifikátem PADI.

Vybavení hotelu

V Sun Siyam Olhuveli najdete recepci, obchod se suvenýry, 2 restaurace, bar, dětský bazén, hotelové lázně, lékaře a internet. ​Hotelové restaurace podávají to nejlepší, co nabízí maledivská kuchyně. K dispozici je hostům A la Carte specialty Restaurant, Japanese Restaurant a Lagoon Bar.

Vybavení pokoje

Pokoje a vily jsou prostorné, elegantně zařízené a mají dřevěný nábytek, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a čínskými programy, DVD přehrávač a minibar. Některé vily nabízejí soukromou slunnou terasu a vířivou vanu s výhledem na Indický oceán. V pokojích je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení.

Stravování

V restauraci Sunset se připravují čerstvé plody moře a mezinárodní bufet a v restauraci Lagoon můžete vybírat ze západní kuchyně z à la carte menu. Restaurace The Four Spices se specializuje na asijská jídla a na místě najdete také restauraci Island Pizza s nabídkou lehkého občerstvení.

Sport a zábava

Do Sun Spa můžete zajít na relaxační tělové masáže, venkovní květinové koupele a nejrůznější kosmetické služby. Hosté si mohou zacvičit v posilovně, zahrát si tenis nebo navštívit obchod se suvenýry. K dispozici jsou turistické informace a pokud chcete poznat celý ostrov, personál pro vás zajistí celodenní výlet. Personál hovořící čínsky vám bude plně k dispozici.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena