menu

TRANSFERY DO RESORTŮ

každý resort zajišťuje pro své klienty dopravu z mezinárodního letiště v Malé. typ dopravy záleží na vzdálenosti Vámi vybraného resortu od mezinárovního letiště. jelikož maledivy jsou ostrovní stát, mezinárodní letiště se nachází na jednom samostatném ostrově, odkud se pak dále vydáte do svého resortu lodí nebo hydroplánem.

některé resorty nabízí možnost transferu pouze lodí, některé nabízí možnost výběru lodí či hydroplánem a ty vzdálenější nabízí transfer pouze hydroplánem. tyto informace jsou vždy uvedené u celkové ceny zájezdu, jaký typ transferu je v ceně zahrnutý. u vzdálenějších resortů, kde resort nabízí obě možnosti doporučujeme připlatit si let hydroplánem, neboť je velmi nepříjemné začít vaší dovolenou po 12-ti hodinovém letu z evropy 3- hodinovou jízdou lodí.

 


 

TRANSFERY LODÍ

Transfery lodí se liší podle kategorie Vámi vybraného resortu. Klasické resorty využivají pro přepravu klasické motorové lodě. Luxusní resorty pak přepravují své klienty luxusními motorovými čluny, tzv. Speed Boat.

 

Maledivy speed boat

 


 

TRANSFERY HYDROPLÁNEM

Transfery hydroplány jsou zajištěné pro všechny klienty, kteří si vybrali vzdálený resort od hlavního mezinárodního letiště. Na Maledivách jsou dvě společnosti, provozující hydroplány a piloti jsou převážně švédové. z příletového terminálu vás zástupce naší kanceláře vyzvedne a odveze Vás minibusem k terminálu hydroplánů, kde si vás převezme zaměstnanec letecké společnosti, posadí Vás do salonku (každý resort má jinak vybavený salonek, v závislosti na kvalitě resortu) a tam odtud vás pak dovedou k vašemu hydroplánu. o kufry se nestaráte, ty Vám zaměstnanci samozřejmě naloží.

Let hydroplánem je skutečně překrásný zážitek, neboť z výšky můžete vidět překrásné ostrůvky rozeseté v tyrkysové modři indického oceánu a při tom pohledu se Vám bude jen tajit dech nad tou nádherou. Zde uvidíte, že to jsou opravdu malé divy.... :-)

 

Maledivy hydroplán

 


 

PO VAŠEM PŘÍLETU SE O VÁS POSTARÁME 

Po příletu na mezinárodní letiště v Malé na Vás bude čekat česky hovořící delegát, který vás přivítá na Maledivách a nasměruje vás dále k vašemu tramsferu do vámi vybraného resortu.

 

Maledivy - česky hovořící delegát

Po příletu na Maledivy na Vás bude čekat po výstupu z příletové haly v Male náš česky hovořící delegát Jirka s cedulkou s Vaším jménem či logem Snail Travel International, přivítá Vás a odvede k lodi či hydroplánu Vašeho vybraného resortu.Po celou dobu Vašeho pobytu na něj budete mít telefonní číslo pro řešení případných náhlých komplikací během Vaší dovolené. Jirka žije na Maledivách již více než rok a stará se o bezproblémový přestup po příletu z Evropy na další spoj do Vašeho resortu.