menu

SONEVA FUSHI *****

od 19 190,- Kč
Baa Atol
Plážové hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Soneva Fushi Resort & Spa se nachází na ostrově Kunfunadhoo, měřícím 1400m na délku a 400m na šířku a je jedním z největším ostrovů Malediv.Je součástí Baa atolu. Lemovaný bílým pískem, plážemi, které se mírně svažují do azurových vod oceánu. V legendárním Soneva Fushi si budete připadat jako Robinson Crusoe, avšak s nejlepším vybavením. Od mezinárodního letiště v Male je vzdálený 30 minut letu hydroplánem na sever.

Vybavení hotelu

V resortu Soneva Fushi je Vám k dispozici recepce, malá konferenční místnost, trezor, služby čistírny, 2 počítače s připojením k internetu, vinný sklípek, obchod se suvenýry, zlatnictví, 3 restaurace, 2 bary, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, lázně, tenisové kurty, volejbalové hřiště. Na ostrově se nachází také „Ever Soneva So Celestial“ observatoř se skvělým dalekohledem Meade RCX400. K dispozici Vám je zde letní kino Cinema Paradiso s promítáním klasických filmů, dále ze sportovních aktivit jízda na kole, stolní tenis, badminton, plážový volejbal, plně vybavené fitness centrum, kompletní nabídka nemotorizovaných vodních sportů. Resort nabízí také celou řadu výletů jako např. plavby při východu nebo západu slunce, pozorování delfínů, šnorchlování u korálových útesů, rybaření, potápění aj.

Vybavení pokoje

V resortu Soneva Fushi je celkem 65 vil různých stylů, které Vás přiblíží ke stylu moderního trosečníka. Každá vila má přímý vstup na pláž a soukromý bazén s mořskou vodou. Koupelny jsou umístěny v soukromé zahradě. Všechny typy ubytování jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, TV a video jsou na vyžádání, venkovní posezení se zahradním nábytkem.

Stravování

Snídaně s možností dokoupení polopenze či plné penze.

Sport a zábava

Potápění, šnorchlování, vodní sporty, tenis, volleyball, badminton, stolní tenis, jízdní kola. Tento ostrov doporučujeme náročnějším klientům.

Náš názor

Staňte se moderním Robinsonem Crusoe, ale se všemi vymoženostmi moderní dob. Doporučujeme náročnějším klientům, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou v přírodním stylu.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena