menu

SIYAM WORLD *****

od 57 690,- Kč
Maledivy » Noonu atol
All inclusive ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Resort Siyam World se nachází na ostrově Dhigurah, který se rozprostírá přes 1,5 km korálového útesu na atolu Noonu. Obklopuje ho nedotčená bílá pláž lemovaná palmami a hustou tropickou vegetací.

Stravování

Siyam World nabízí fantastické možnosti stravování po celém ostrově s pestrou kuchyní, včetně vegetariánských, raw, veganských, italských, indických a grilovaných specialit. K dispozici jsou také 4 bary s neomezenou konzumací nápojů a hlavní bar otevřený 24 hodin denně nabízí lehké občerstvení formou bufetu. Zapomeňte na monotónní stolování – hosté v Siyam World mají na výběr ze 4 barů a 4 restaurací a mohou neomezeně těžit z nepřekonatelné nabídky balíčku WOW! All-inclusive.

Sport a zábava

Resort nabízí pestré ubytování a denní aktivity. Wellness centrum zahrnuje manikúru/pedikúru, salon a lázeňský butik. Bohaté, exotické a velké korálové útesy nabízejí možnosti šnorchlování nebo se můžete vydat na nejlepší místa pro potápění v regionu nebo vyzkoušet vodní sporty, včetně řady nemotorizovaných aktivit zdarma. Veyo Spa je inspirováno bujnou tropickou vegetací obklopující lázně. Vine označuje symboliku spojení a věčnosti a překládá se jako „réva“ v Dhivehi. Veyo je svatyně inspirovaná přírodním a klidným okolím. Lázně jsou zasazeny do areálu bujného tropického ostrova a jsou doplněny prostornými léčebnými vilami, relaxačními zónami, vodními zařízeními a samoobslužným zdravým barem Himeyn Bageecha. Intuitivní mix kurátorských terapií, wellness sezení a nejmodernějších zařízení věnovaných blahu zdejších hostů. Ve Veyo Spa je cílem, aby se hosté cítili vyslyšeni, vyživováni a uzdraveni. Místní Hakeemové jsou zde, aby vám vytvořili úžasné zážitky, které přinesou výsledky ve zlepšením zdraví a pohody jejich hostů. O děti bude dobře postaráno s řadou rodinných programů zaměřených na zábavné učení a všímavost, v dětském klubu „Little Explorers“ pro děti ve věku od tří do jedenácti let.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve vodní vile s bazénem * WOW! all inclusive * TMA VIP salonek při příletu na letišti


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena