menu

REETHI FARU ****

od 3 290,- Kč
Raa Atol
Plážové hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

eethi Faru Resort je zcela nový rezort situovaný na malém ostrově Filaidhoo v atolu Raa severozápadně od Malé. Pouhých 80 metrů od pobřeží se nachází krásný útes, u kterého se můžete potápět

Vybavení hotelu

Hosté tu mohou trávit odpočinkový pobyt ve 150 luxusních vilách v tradičním maledivském stylu stojících v tropických zahradách, u pláže nebo na kůlech nad tyrkysově modrou vodou. Některé mají vířivku. K dispozici je vybavené potápěčské centrum, takže zájemci mohou objevovat tajemství Indického oceánu a živého korálového útesu. Lze také relaxovat ve wellness centru nebo si zasportovat v plně vybaveném sportovním komplexu. Ubytování částečně využívá pro svou spotřebu elektrické energie solární technologii.

Vybavení pokoje

Zahradní vila Základní typ ubytování v resortu. Vily se nachází v druhé řadě za plážovými vilami a mají výhled do zeleně. Vzdálenost od oceánu je cca 40 metrů. Každá vila má svoji terasu s lehátky a moderní koupelnu s otevřenou dešťovou sprchou. Ostatní vybavení je stejné jako u ostatních vil. Plážová vila Deluxe Tyto vily jsou prostornější než zahradní vily a mají větší koupelnu. V polootevřené koupelně se nachází vana a dešťová sprcha, která je pod širým nebem. Poloha vily přímo na pláži, vám zajistí přímý přístup do vody z terasy. Výhled z vily může být omezen zelení, která zajišťuje stín. Plážová vila Deluxe s vířivkou Tento typ vil je podobný jako plážové vily Deluxe, navíc má vířivku přímo na terase. Vodní vily Prostorné vodní vily vám zajistí výhled z postele na krásnou tyrkysovou lagunu, kam se po pár schůdcích dostanete přímo z terasy. Na terase se nachází lehátka a slunečník. Koupelna, která je s pokojem oddělená oknem je vybavena sprchou a vanou. Vybavení vil: LCD televizor se satelitním vysíláním, WiFi zdarma, minibar, trezor, klimatizace, stropní ventilátor.

Stravování

Stravování v resortu je opravdu rozmanité, celkem 6 restaurací a 6 barů, které nabízí nejrůznější typu pokrmů. Hlavní restaurace Vakaru, která nabízí snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Dále Dhiyavaru restaurace a bar, který je otevřen 24 hodin denně, Reethi Grill restaurace pod širým nebem nabízí posezení v soukromých kabánách a nejrůznější grilované speciality, Huvandhu garden je restaurace, která se rezervuje vždy dopředu a nabízí vynikající romantickou večeři. Raalhu caffe je restaurace hned u bazénu, kde si můžete vychutnat menší snacky. Catch of the day je speciální restaurace, kde si můžete v menších skupinách vychutnat nejrůznější plody moře připravené šéfkuchaři. Bary, které podávají nejrůznější alkoholické i nealkoholické nápoje jsou rozmístěny po celém resortu.

Sport a zábava

Zdejší pětihvězdičkové potápěčské centrum nabízí rekreační a nitroxové potápění pro začátečníky i pokročilé. Dále je tu centrum vodních sportů s nejmodernějším vybavením a službami. Lze se věnovat řadě vodních aktivit a také se organizují výlety.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena