menu

PATINA MALDIVES FARI ISLANDS *****

od 186 290,- Kč
Severní Male Atol
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní designový hotel Patina Maldives se nachází ne severním Male Atolu na unikátním souostroví Fari, cca 40 minut jízdy rychlou lodí od mezinárodního letiště z Malé.

Vybavení hotelu

Designový resort Patina je vybudovaný v moderním stylu snoubící moderní designové materiály v kombinací s exotickou vegetací a minimalistickou architekturou. Resort staví na udržitelnosti a ekologii a tím pádem zde nenajdete žádné plastové výrobky.

Vybavení pokoje

Luxusní prostorné plážové či vodní vily nabízí veškerý luxus, který si jen dovedete představit a poskytují dokonalé soukromí uprostřed panenské přírody. Přírodní materiály, moderní design s houpacími sítěmi a splynutí vilek s přírodou Vám zajistí skutečně úžasný klid, pohody a relaxaci.

Stravování

Pochutnat si na zdejších skvělých pokrmech můžete v celkem 7 restauracích. Především vegani a milovníci zelené stravy budou nadšeni z široké nabídky jídel. Veganským pokrmům je dokonce věnována celá jedna restaurace nesoucí příznačný název Roots, v překladu Kořeny. Nechybí samozřejmě ani výborné bary. Přímo na pláži, s nohama v písku, si můžete vychutnat lahodné koktejly v Fari Beach Clubu nebo ve Veli Baru.

Sport a zábava

Milovníci sportu jistě ocení nonstop otevřenou posilovnu nebo zdejší tenisové kurty.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí v plážové vile s bazénem a se snídaní

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Male-Praha v nejnižší knihovací třídě * transfery z letiště do hotelu a zpět * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * asistenční služby česky/slovensky hovořícího delegáta na telefonu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena