menu

NIKA ISLAND RESORT & SPA ****

od 5 190,- Kč
Maledivy
Plážové hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Nika Island je část maledivské historie, jeden z prvních ostrovů na atolu Ari, který se stal jedinečnou destinací na světě. Platforma, kde se typické koncepty maledivské tradice a krásy mísí s italskou kulturou. Nika je ostrov, kde se nic nezměnilo. Místo, kam přijedete zažít Maledivy časů minulých. Tento ostrov se zastavil v čase, imunní vůči dynamice masivního cestovního ruchu, který dnes znovu definuje Maledivy. Ambiciózní alchymistický experiment, neopakovatelný a naprosto úspěšný, který napsal důležitou kapitolu v historii cestovního ruchu na Maledivách. Nika Island si na Maledivách zachoval přírodu a kulturu: před přeměnou na ikonické letovisko byl ostrov využíván komunitou okolních ostrovanů k pěstování ovocných stromů a k opravě typických lodí používaných maledivskými rybáři Dhonis. Resort se nachází na ostrově Kudafolhudhoo na atolu Ari, 25 minut letu hydroplánem od Malé. Příletový terminál je spojen s ostrovem a zajišťuje okamžitý přístup k letovisku. „Luxus“ v Nika znamená chodit bosý po celém ostrově: zapomeňte na kamínky a oblázky. V Nika dávají přednost při chůzi kontaktu s pískem. „Luxus“ v Nika znamená svobodu v oblékání, svobodu make-upu, prostě jako doma. „Luxus“ v Nika je ticho na soukromé pláži. „Luxus“ v Nika je snížení světelného znečištění v noci na minimum, můžete obdivovat Mléčnou dráhu a nerušit želvy, které kladou vajíčka na zdejší pláže. „Luxus“ v Nika je zažít maledivskou tradici a kulturu, aniž byste se vzdali pohodlí prvotřídních hotelových služeb. „Luxus“ v Nika je nechat čas plynout pomalu a bez starostí.

Vybavení hotelu

V Nika Island resortu je Vám k dispozici IDD telefon v pokoji, fax - recepce, butik, prádelna, lázně, lékař, posilovna, potápěčská škola, vodní lyže, kanoe, windsurfing, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal.

Vybavení pokoje

Nachází se zde pouze 46 pokojů a všechny s jedinečnou architekturou: 6 zahradních pokojů v zahradě plus rodinný zahradní pokoj; na pláži je 10 plážových vil, 10 plážových vil deluxe, 3 rodinné plážové vily, 3 deluxe rodinné plážové vily a apartmá Sultan; na vodě je 8 vodních vil a 2 rodinné vodní vily; nakonec 1 Faro Studio a 1 Fornace Studio. Ve všech typech ubytování je klimatizace (v ložnici), stropní větrák, wifi připojení k internetu zdarma, mini bar, vysoušeč vlasů, župany a plážové osušky, telefon s mezinárodní předvolbou, SAT-TV, trezor zdarma, CD přehrávač a konvice na vaření kávy a čaje. U všech vil se nachází privátní pláž.

Sport a zábava

Zdarma je Vám k dispozici tenisový kurt, plážový volejbal, badminton, kanoistika a windsurfing. Dále za poplatek můžete využít vodní lyžování.

Náš názor

Tento ostrůvek doporučujeme náročnějším klientům, kteří si chtějí užít klidnou romantickou dovolenou.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena