menu

LILY BEACH RESORT & SPA *****

od 12 190,- Kč
Maledivy
All inclusive ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Lily Beach Resort & Spa se nachází na jižním Ari atolu, na ostrově Huvahendhoo v těsné blízkosti jedné z nejkrásnějších potápěčských lokalit na světě. Resort prošel v roce 2009 rozsáhlou rekonstrukcí.

Vybavení hotelu

Lily Beach Resort & Spa má k dispozici několik restaurací a barů, obchod se suvenýry, butik, zlatnictví, 2 venkovní bazény vč.dětských, knihovna, CD a DVD půjčovna, prádelna, internetová kavárna, wifi připojení k internetu zdarma, směnárna, recepce 24 hodin denně, lékařské služby. Dětský klub Turtles pro děti 3-12 let. Potápěčské centrum Ocean Pro s kvalifikovanými instruktory (PADI) Široký výběr různých masáží a procedur v Tamara Spa by Mandara.

Vybavení pokoje

Po celém ostrově je rozeseto celkem 125 luxusních vil několika typů. Každá vila je soukromým rájem v ráji. K základnímu vybavení patří klimatizace, stropní ventilátor, trezor, připojení k internetu, DVD přehrávač, LCD/ SAT-TV, Nespresso přístroj a příslušenství pro přípravu čaje. 69 plážových vil (68 m²) 36 deluxe vodních vil (126 m²) 16 lagoon vil (90 m²), jacuzzi bazén (7 m²) 4 sunset vodní suite (182 m²), soukromý jacuzzi bazén (14 m²)

Stravování

All inclusive/ Platinum plan - jedno z nejlepších all inclusive na Maledivách zahrnuje: * značkové alkoholické nápoje, pivo a likéry ve všech barech a restauracích (v otevíracích hodinách) s výjimkou restaurací a´la carte Tamarind, The Wawe (rybí restaurace) * výběr z více jak 80 druhů vín všech celosvětových značek * nealkoholické nápoje, džusy, koktejly, káva a čaj * snídani, oběd a večeři * minibar na pokojích (pivo, víno, nealko, minerálka a výběr snacků) * 4 značky cigaret k výběru ve všech barech * wifi připojení k internetu na pokojích a ve společných prostorách resortu * vybrané nemotorizované vodní sporty * vybavení na šnorchlování * vstup do sportovního areálu: tenisové kurty, plně vybavené fitness centrum, volejbalové hřiště, stolní tenis, billiard, šipky, garlando * 2 výlety v průběhu pobytu (výběr ze 4 výletů - šnorchlování v korálové zahradě, rybaření, plavba při západu slunce a návštěva místní rybářské vesnice Dangethi) * dětský klub Turtles * VIP salonek na letišti při příletu (různé druhy snacků, studené a teplé nápoje, wifi připojení k internetu, kabelová TV, převlékárna, sprcha) Pozn.: Vemte prosím na vědomí, že výlety zahrnuté v ceně se uskuteční v závislosti na počasí. Aktivity a služby za poplatek: * veškeré masáže a procedury v “Tamara Spa by Mandara” * potápěčské centrum * pokojový servis * stravování v restauracích a´la carte Tamarind, The Wawe (rybí restaurace) * motorizované vodní sporty * Teppanyaki: japonská kuchařská show * služby prádelny

Sport a zábava

Biliár, šipky, posilovna, plážový volejbal, potápěčská škola, centrum vodních sportů, disko, živá hudba za doprovodu místních hudebníků, noční rybaření, osvětlené tenisové kurty, různé plážové hry, výběr výletů.

Náš názor

Klid a krásné přírodní prostředí v kombinaci s vynikajícími službami a vybavením, je Lily Beach Resort ideálním místem pro klidnou dovolenou.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena