menu

KUREDU ISLAND RESORT ****

od 3 190,- Kč
Maledivy » Lhaviyani Atol
Exotický zájezd ~ Vlastní
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Obrovské souostroví Malediv leží jihozápadně od jižního cípu Indie a rozkládá se na velké ploše Indického oceánu. Maledivy se skládají z korálových útesů a 1 192 ostrovů je roztroušeno do atolů, které tvoří jedinečné prstence písečných ostrovů a safírových lagun. Kuredu Maldives Resort & Spa se nachází v atolu Lhaviyani, 145 km severně od hlavního města Male a jeho mezinárodního letiště. Pětatřicetiminutová cesta hydroplánem na ostrov na palubě letadla společnosti Trans Maldivian Airways dodá vaší dovolené na Maledivách na půvabu a poskytne vám ohromující výhled na jednu z nejosobitějších mořských krajin na světě.

Vybavení hotelu

V resortu Kuredu je Vám k dispozici IDD telefon, fax – recepce, internet, společenská místnost s televizí a knihovnou, obchod se suvenýry, zlatnictví, foto obchod, obchod s vybavením na potápění, centrum lékařské pomoci –dekompresní komora, prádelna, bazén, posilovna, aerobik, lázně, tenisový kurt, golf, centrum vodních sportů, (windsurfing, katamarány, kanoe, vodní lyže, atd.), potápěčské centrum, exkurze a výlety, živá hudba, diskotéka, volejbal, stolní tenis, stolní fotbal, šipky.

Vybavení pokoje

Kuredu Resort & Spa, vám umožní vybrat si oblíbený typ ubytování a perspektivu, do které se chcete probudit. Ať už se jedná o tropickou samotu v zahradních bungalovech, blaženost na pláži v plážových bungalovech, plážových vilách Premium a plážových vilách s vířivkou nebo exkluzivní luxus a pohodlí vodních vil, všechny typy ubytování mají přívlastek "dokonalé". Chcete-li zažít skutečně hédonistický a laskavý pocit extravagance maledivských letovisek, vyberte si vily Kuredu Private Pool Villas, které zaručují komfortní zónu relaxačního pobytu, kterou nebudete chtít nikdy opustit.

Stravování

Potěšte své chuťové pohárky v restauracích a barech a vychutnejte si lahodné pokrmy a oblíbené sluneční limonády. Široká nabídka restaurací a restaurací, které dodají vaší dovolené ostrovní nádech. Široká nabídka barů uhasí vaši žízeň a poskytne vám jak klidnou, pohodovou atmosféru, tak i živou noční zábavu, při které můžete protančit celou noc a podělit se o své dojmy z Kuredu s nově získanými přáteli u baru. Beach Shack je opravdovou pastvou pro vaše smysly a nabízí lákavou nabídku zdravých mořských plodů a pokrmů rostlinného původu. V této restauraci na hlavní pláži si můžete dopřát svět kreativních pochoutek. Zdravé jídlo pro bohatou náladu, na kterém si jistě pochutnají milovníci mořských plodů i vegetariáni. Hosté hotelu Kuredu si mohou rezervovat stůl v podmořské restauraci Hurawalhi 5.8, kde si vychutnají neuvěřitelnou degustaci o několika chodech. Vyzkoušejte nejmódnější restauraci na Maledivách - a největší podvodní restauraci na světě, která je celá ze skla - a ochutnejte mnoho chutí vynikající kuchyně v restauraci 5.8 Undersea Restaurant ve vaší oblíbené denní době.

Sport a zábava

Kuredu Resort & Spa je resort, který vám umožní zvolit si vlastní tempo dovolené. Množství aktivit a zařízení, které jsou k dispozici, je ohromující. Pokud hledáte destinaci s rozmanitými možnostmi, jak strávit dovolenou, a přitom si zachováváte nedotčenou krásu a zářivé pláže pro všechny ty chvíle, kdy si nastavíte své tempo na minimum... Golfové hřiště se nachází ve východní části ostrova, je obklopeno palmami a šumem oceánu a nemůže být klidnější než zde. Golfový klub Kuredu se může pochlubit plnohodnotným driving range a velkým putting greenem pro zdokonalení krátké hry. Pokud jste si golf s Maledivami dosud nespojovali, Kuredu je hrdé na to, že na Maledivách představilo další trendovou aktivitu, která obohacuje nabídku resortu o kvalitní odpaliště a poskytuje další rekreační aktivitu, kterou můžete během svého pobytu v Kuredu Resort & Spa vyzkoušet. Lázně Duniye jsou místem, kde se smyslné požitky a pohoda setkávají s pozorností a péčí, kde se starobylá tradice krásy a zdraví setkává s moderní dobou... Unikněte tomu všemu na místě, kde je vše navrženo tak, abyste strávili nezapomenutelný čas. Objevte atol Lhaviyani mnoha různými způsoby a využijte své dny v ráji na maximum. Prožijte své sny na palubě dřevěné jachty, navštivte místní ostrov, ulovte některou z nejlepších ryb Indického oceánu nebo si užijte některý z dalších výletů, které jsou organizovány tak, aby vám ukázaly Maledivy podle vašich představ. Probuďte v sobě dobrodružného ducha! V okolí Kuredu je spousta vody, tak se pojďte projet! Mělká písečná laguna je prostě úžasná a ideální pro pohodové projížďky na paddleboardu, kánoi nebo si užívání větru na windsurfu či kiteboardu. Každý, kdo navštíví MSTS, srší energií, takže ve vodě musí být něco... Potápěčské lokality plné korálů, žraloků a rejnoků křižujících kanály, želv odpočívajících na útesech a hejna chňapavců, kteří si užívají ochrany útesů... Přidejte barevné záblesky s nejrůznějšími druhy andělských ryb, motýlů a můžeme říci, že Maledivy splňují přání většiny potápěčů! Různé útesové formace, které jsou domovem nesčetných barevných ryb, obrovské množství korálů a dalších mořských druhů činí z útesů na Maledivách jedno z nejúchvatnějších podmořských prostředí na planetě. To vše je přístupné šnorchlařům bez ohledu na úroveň zkušeností.

Náš názor

Ostrov je vhodný pro klienty, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou. Výborné šnorchlování v laguně kolem ostrova. Společenské vyžití. Jediné golfové hřiště na Maledivách.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* 1 noc v zahradním bungalovu s plnou penzí


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena