menu

KANDIMA MALDIVES *****

od 38 890,- Kč
Maledivy
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Kandima Maldives se nachází v atol Dhaalu s velkou přírodní lagunou a svěžím tropickým ostrovním prostředí, které vám jednoduše vyrazí dech.
Kandima Maldives je mnohem víc než jen dovolená, je to cenově dostupný životní styl! Toto stylové letovisko se postará o hosty všech věkových skupin a za různé rozpočty: rodiny, páry, skupiny přátel i novomanžele na svatební cestě.
Ať už hledáte romantický útěk, vodní dobrodružství, fitness aktivity, lázeňské pobyty nebo jen čas strávený s rodinou, Kandima Maldives má pro každého něco.

Pobyt zde je mnohem víc než jen dovolená - je to životní styl!

Vybavení hotelu

V Kandima Maldives můžete využít služeb knihovny, herní místnosti, tenisového a basketbalový kurt, potápěčské školy PADI, centra vodních sportů, centra mořské biologie, lékařského centra, půjčovny kol a 24hodinové služby prádelny.

Vybavení pokoje

K dispozici je zde 264 studií a vil jsou více než jen stylově vybavené - jsou i chytré! Interiéry jsou vymalovány hravými barvami inspirovanými mořem a pískem a jsou doplněny o luxusní bílou barvu a tmavě hnědé dřevo.

Stravování

Můžete si zde vybrat z celkem deseti jedinečných restaurací a barů, které nabízejí skvělé chutě z celého světa. Ať už chcete jíst se skupinou přátel nebo se vydat někam na intimnější romantické jídlo pro dva - mají zde pro vás ideální místo.
Sea Dragon podává autentickou čínskou kuchyni a Forbidden Bar nabízí posezení noční živou hudbu. Ráno můžete vyrazit do podniku Aroma, který podává svěží nápoje a pečivo.

Sport a zábava

Kandima Maldives nabízí nejdelší venkovní bazén na Maledivách (100m), množství vodních sportů, největší plážový klub a tenisové a basketbalové kurty. Najdete zde také centrum mořské biologie, umělecké studio a kurzy vaření. Milovníci cvičení zde mohou využít tělocvičnu s osobním trenérem nebo lekce jako je antigravitační jóga, zumba, aquabike a POUND® fitness. Můžete si zde také půjčit jízdní kola nebo elektrické skútry.
Pro maximální relaxaci si můžete vybrat z nabídky masáží, kosmetických ošetření obličeje a řady speciálních místních procedur v místním spa esKape.
V dětském klubu Kandima pracuje tým, jehož členové ovládají více jazyků a vlastní certifikáty pro poskytování péče o děti.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve Sky studiu se snídaní

Cena nezahrnuje:

* služby česky/slovensky hovořícího delegáta na telefonu * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * leteckou přepravu Praha-Male-Praha v nejnižší knihovací třídě * transfer z/na letiště


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena