menu

FUSHIFARU MALDIVES *****

od 65 690,- Kč
Maledivy
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Fushifaru Maldives je malý ostrov s velkou písečnou pláží, který spojuje vnitřní stranu laguny atolu s vnějším mořem, se nachází při východním okraji atolu Lhaviyani. Fushifaru Kan'du je národní námořní rezervací. Pouze několik metrů od ostrova jsou 3 velké potápěčské lokality, včetně proslulého Fushifaru Thila, jednoho z nejznámějších míst na Maledivách, a námořní čistící základna, kde je možné spatřit podmořské tvory jako je Manta Rays, želvy a mnoho dalších.

Vybavení hotelu

Fushifaru Maldives nabízí širokou škálu služeb a zařízení pro hosty. Ať už se jedná o romantické líbánky nebo o speciální rodinnou dovolenou, resort kombinuje intimitu malého butikového letoviska s nadstandardními službami, které uspokojí všechny vaše potřeby a pohodlí.

Vybavení pokoje

Celkem 49 plážových a vodních vil spojuje zásadní maledivský design a architektura s moderní estetikou.
Sunrise Villy s výhledem směrem k „Maakandu“, divokému otevřenému Indickému oceánu, zatímco Sunset Villy jsou otočené směrem k „Etherevari“, klidné křišťálově čisté laguně a Water Villas čelí „živému kanálu“ Kandu-olhi.

Ke standardnímu vybavení vil patří:
* postele velikosti king size
* venkovní denní lůžko
* klimatizace
* stropní ventilátor
* trezor
* pracovní stůl
* příslušenství pro přípravu kávy a čaje
* telefon s přímou volbou
* vysoušeč vlasů
* zahradní koupelna s vanou
* soukromá terasa
* venkovní jídelní stůl
* lehátka se slunečníkem
* wifi připojení k intermetu
* balená voda

Stravování

Kulinářské zážitky se zaměřují na regionální a mezinárodní pokrmy, aby vyhovovaly všem vašim chutím a dietním požadavkům.
Restaurace Korakali podává výtečné snídaně formou bufetu a skvělou mezinárodní kuchyni, zatímco v Raakani si můžete pochutnat na asijských lahůdkách a spoustě druhů čerstvě ulovených mořských plodů.
Originální koktejly a detoxikační nápoje jsou doplněny nejlepším výhledem na západ slunce na ostrově při lenošení u bazénu.
Řadu mezinárodních jídel a občerstvení si můžete dát 24 hodin přímo v soukromí své vily. Vyberte si místo kdekoli na ostrově nebo na písečném břehu a vydejte se na jedinečnou kulinářskou výpravu na celý život.

Sport a zábava

Lázně jsou obklopeny svěží zelení na pobřeží místně známém jako Heylhi. Cítíte vnitřní krásu, lásku a harmonii z vůně květů frangipani roztroušených všude kolem. Znovu propojte své tělo a mysl prostřednictvím procedur nebo cvičení jógy. Uvolněte se, zbavte se stresu, oživte.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí v plážové vile se snídaní * využití salonku pro hydroplány * early check in a late check out (v závislosti na obsazenosti resortu) * vybavení na šnorchlování * nemotorizované vodní sporty (kanoe, paddleboard, windsurfing)

Cena nezahrnuje:

* služby česky/slovensky hovořícího delegáta na telefonu * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * leteckou přepravu Praha-Male-Praha v nejnižší knihovací třídě * transfer hydroplánem z/na letiště


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena