menu

CONSTANCE HALAVELI RESORT *****

od 9 590,- Kč
Severní Ari Atol
EKO hotely ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tento úžasný Constance Halaveli resort leží na severním Ari atolu, který se nachází západním směrem od hlavního města Male. Ostrov svým tvarem připomíná typickou maledivskou lod´ zvanou „Dhoni“. Transfer z letiště v Male hydroplánem trvá 25 minut. Jedná se o menší maledivský ostrov, který měří 310m na délku a 170m na šířku.

Vybavení hotelu

Do vybavení Constance Halaveli resortu patří recepce, 86 vilek, 3 restaurace, bary, butik, fitness centrum, velký venkovní bazén, potápěčské centrum, Le Spa Constance, tenisové kurty, dětský klub, wi-fi připojení k internetu (zdarma), lékařská služba, služby prádelny a čistírny, dětský klub (děti 4-11 let).

Vybavení pokoje

Hosté resortu Constance Halaveli mají na výběr ze 4 typů ubytování: 57 vodních vil, 20 plážových vil, 8 dvoupatrových plážových vil a 1 prezidentská suite. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, koupelnou s WC, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, minibarem, mini vinotékou, varnou konvicí (káva / čaj), trezorem, telefonem s přímou volbou, stanicí pro iPod, LCD TV/SAT, DVD přehrávačem, wifi připojením k internetu (zdarma). 57 vodních vil (100 m²) - se soukromým bazénem (3m x 4m), sluneční terasou, maximální obsazenost 2+1 (dítě do 12 let) 11 rodinných plážových vil (350 m²) - se soukromým bazénem (3m x 5m), zahradou, maximální obsazenost 2+2 (děti do 18 let) 9 plážových vil (350 m²) - se soukromým bazénem (3m x 5m), zahradou, maximální obsazenost 2 osoby 8 dvoupatrových plážových vil (410 m²) - se soukromým bazénem (3m x 5m), zahradou, maximální obsazenost 3+1, 2+2, 1+3 (děti do 12 let) 1 prezidentská plážová vila (700 m²) – se soukromým bazénem (10m x 3.75m), maximální obsazenost 6 +3 (děti do 12 let)

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu a večeře také a la carte. Restaurace „Jahaz“ nabízí mezinárodní kuchyni. V restauraci „Jing“ se podávají asijské pokrmy kombinované s prvky evropské kuchyně. Gril restaurace „Meeru“na pláži nabízí plody moře. Hosté si mohou dát osvěžující koktejl v některém z místních barů.

Sport a zábava

Pro milovníky sportu je k dispozici bazén, plně vybavené fitness centrum, tenisový kurt, squash, plážový volejbal, badminton, lázně, joga, potápěčská škola a nabídka vodních sportů jako je např. windsurfing, šnorchlování, plachtění na katamaránu, šlapadla, kajaky, noční rybaření, plavba při západu slunce, plavba po okolních ostrovech aj.

Náš názor

​Romantické místo přímo stvořené pro zamilované páry, které zde naleznou ničím nerušený klid, krásnou bílou pláž a prvotřídní služby odpovídající standardům hotelové sítě Constance.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena