menu

CONRAD MALDIVES RANGALI ISLAND *****

od 10 990,- Kč
Maledivy
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní resort Conrad Maldives Rangali Island nachází uprostřed překrásné laguny na jižním Ari atolu, cca 90 km od letiště Male (cca 30 minut hydroplánem).

Vybavení hotelu

​V resortu naleznete 7 restaurací, 3 bary, vinný sklep (přes 30 000 lahví vín), butik, bazén, knihovnu, prádelnu, možnost připojení k internetu.

Vybavení pokoje

Conrad Maldives Rangali Island má 35 plážových vil (150m2), 44 deluxe plážových vil (300m2) – s privátním bazénem, 21 spa vodních vil (150m2), 28 vodních vil (74m2), 12 superior vodních vil (74m2) – s vířivkou na terase, 6 deluxe vodních vil (115m2), 2 premier vodní vily (119m2) – s vířivkou v koupelně a na terase, 2 sunset vodní vily (250m2) – s privátním bazénem a vířivkou, 2 ložnice. Ve všech vilách se nachází klimatizace, stropní větrák, koupelna se sprchou a vanou, vysoušeč vlasů, LCD televize se satelitními programy, DVD a CD přehrávač, mini bar, trezor, telefon s mezinárodní předvolbou, přístroj na přípravu čaje a espressa. Obsluha na pokoji 24 hodin. V sunset vodních vilách se nachází prosklená podlaha.​

Stravování

​V Conrad Maldives Rangali Island resortu mají hosté možnost vyzkoušet jednu ze 7 restaurací, mezi nimi je i první podvodní restaurace na světě.

Sport a zábava

​Hosté si mohou vybrat ze široké škály sportu a zábavy, jako je například bazén, lázně, posilovna, jóga, aerobik, meditace, pilates, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, potápěčská škola, centrum vodních sportů, prádelna,disko, živá hudba, exkurze a výlety (poznávání ostrovů, šnorchlování, rybaření a další…).

Náš názor

​Ostrov s krásnou lagunou, vhodný pro náročnější klienty, výborné služby.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena