menu

BANDOS MALDIVES ****

od 3 090,- Kč
Severní Male Atol
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Bandos Maldives se nachází v jižní části severního Male atolu, 7 km severně od mezinárodního letiště v Male, cca 20 minut jízdy rychlým člunem.

Vybavení hotelu

Bandos Maldives je vybudován v přírodním stylu.V resortu je Vám k dispozici IDD telefon v pokoji, fax - recepce, obchod se suvenýry, salon krásy, sportovní centrum – Paradise Club, lékařské centrum vč.dekompresní komory (24 hodin denně), Wifi připojení, konferenční sál, potápěčská škola, centrum vodních sportů, dětský klub vč. hlídaní dětí, prádelna a čistírna.

Vybavení pokoje

V Bandos Maldives je možné si vybrat z 5 typů ubytování: standardní pokoje, pokoje de luxe (pro rodiny s dětmi), zahradní vily, plážové vily s jacuzzi a vodní vily. Ve všech typech ubytování je klimatizace, telefon, vysoušeč vlasů, elektronický trezor, milibar, SAT-TV, příslušenství pro vaření kávy a čaje a koupelnu s WC.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou bohatých švédských stolů v hlavni restauraci. HOstům jsou dále ještě k dispozici 2 a la carte restaurace.

Pláž

Pláže v Bandos Maldives jsou menší a velmi romantické. Lemují je ze všech stran kokosové palmy a nabízí nejen příjemný úkryt před sluncem, ale také překrásná romantická zákoutí, která znáte z pohledů.

Sport a zábava

Ze zdejší nabídky aktivit si vybere určitě každý z Vás. K dispozici jsou lázně, parní lázně, sauna, aerobik, fitness centrum, 2 bazény, šnorchlování, osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, squash, badminton, stolní hry, diskotéka, živá hudba nebo karaoke. Resort se pyšní 5* potápěčským centrem a dekopresní komorou. V okolí ostrova se nachází jeden z nejkrásnějších house reefů na Maledivách a tak můžete jít přímo z Vašeho pokoje obdivovat překrásné barevné korály a velké množství ryb, želv, rejnoků a útesových žraloků.

Náš názor

Tento ostrov doporučujeme především pro milovníky šnorchlování a potápění a díky svému velkému zázemí také pro rodiny s dětmi.

 


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena