menu

ANANTARA DHIGU RESORT & SPA *****

od 9 990,- Kč
Jižní Male Atol
Exotický zájezd ~ Vlastní
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Anantara Dhigu Resort & Spa se nachází na jižním Male atolu, cca 20 km od mezinárodního letiště Male. Transfer rychlou lodí trvá necelých 40 minut. Jedná se o luxusní resort v kouzelném prostředí, kde současný design a vybavení se snoubí s okolní tropickou přírodou.

Vybavení hotelu

V Anantara Dhigu Resort & Spa je Vám k dispozici IDD telefon, fax – recepce, internet, knihovna, butik, obchod se suvenýry, prádelna, bazén, posilovna, lázně, centrum vodních sportů (windsurfing, katamarány, kanoe, vodní lyže, atd.), potápěčské centrum, exkurze a výlety, živá hudba, diskotéka, kurzy vaření, jóga.

Vybavení pokoje

V Anantara Dhigu Resort & Spa je možné si vybrat ze 4 typů ubytování: plážové vily, deluxe plážové vily s bazénem, deluxe vodní vily, deluxe vodní vily s bazénem. Ve všech typech vil je klimatizace, privátní bar, TV a CD přehrávač, telefon s mezinárodní předvolbou, trezor. V plážových vilách se nachází venkovní koupelna.

Sport a zábava

V resortu je široká nabídka k využití volného času a k relaxaci. Vyhlášené lázně s mnoha typy masáží a procedur od thajských přes indické až k indonéským a nebo přímo pro Vás na míru připravené. Dále si v resortu můžete zacvičit yogu, nebo navštívit fitness centrum, které je přímo nad hladinou oceánu. Zahrát si volejbal či tenis, kulečník, stolní tenis aj. Milovníci vody ocení skvělé podmínky pro šnorchlování nebo potápění (můžete navštívit i potápěčský kurz) a různé druhy vodních sportů a zábavy.

Náš názor

Ráj na zemi, obklopený tyrkysově zbarveným mořem ….

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena