menu

KUDADOO MALDIVES *****

od 186 390,- Kč
Maledivy
All inclusive ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Exkluzivní soukromý ostrov Kudado je obklopený nádhernou lagunou, barevným korálovým útesem a dlouhými bílými plážemi. Každý detail resortu byl důkladně promyšlen, aby ve vás vzbuzoval co největší pocit soukromí a svobody.
V průběhu plánování výstavby resortu, byl kladen velký důraz na zachování klidné atmosféry a naprostého souladu s okolním ekosystémem. Design resortu Kudadoo navrhl renomovaný architekt Yuji Yamasaki, který se inspiroval tradiční japonskou architekturou.

Vybavení hotelu

Na ostrově o výměře 30 000 m² najdete rovněž centrální komplex The Retreat, kde najdete wellness centrum, restauraci, vinný sklípek, sýrárnu, bar, hernu a bazén. Díky svému návrhu je pravděpodobně nejvyšším místem na Maledivách, které stojí na vodě. Středisko je zcela soběstačné cose energietýká, a to díky 984 solárním panelům na střeše The Retreat.
Váš osobní komorník vám bude nepřetržitě k dispozici a vždy ochoten pomoci.
Společnost Kudadoo spolupracuje s místními ochranářskými projekty na ochranu místní divočiny. Výrobky do koupele Healing Ocean jsou šetrné k životnímu prostředí a nikde na místě nenajdete plastové obaly.

Vybavení pokoje

Nad oceánem bohatým na korály se rozprostírá 15 rozlehlých vil, každá s vlastním nekonečným bazénem a tlumenými vzdušnými interiéry.

Stravování

Čeká na vás výjimečná kuchyně podávaná na pláži nebo na vaši soukromé terase.

Sport a zábava

Vyzkoušejte různé wellness procedury, vodní sporty, soukromé výlety, jógu či meditaci. Můžete využít služeb osobního trenéra a neschází ani stolování v soukromí s nabídkou luxusního šampaňského, vín a jiných alkoholických či nealkoholických nápojů.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí v pokoji deluxe nad vodou, all inclusive

Cena nezahrnuje:

* transfery z letiště do hotelu a zpět * asistenční služby česky/slovensky hovořícího delegáta na telefonu * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * leteckou přepravu Praha-Male-Praha v nejnižší knihovací třídě


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena